Chceš mít bydlení? S fototapetou není nic snažšího!

Chceš mít bydlení? S fototapetou není nic snažšího!

Chceš mít  bydlení? S fototapetou není nic snažšího!
Každý, kdo plánuje nákup bytu, chce, aby jeho vytoužené bydlení bylo doopravdy originální a pěkné. Naštěstí dnes máme na výběr tisíce různých dekorací, látek a bytových doplňků.

V obchodech s nábytkem a ozdobami najdeme velmi zajímavé věci: designové pohovky, potahy z hezkých látek, svíčky, květináče, obrazy, zrcadla v originálních rámech, atypické lustry či splývavé závěsy.
filtr wody
Autor: SuSanA Secretariat
Źródło: http://www.flickr.com
Hit posledních let – vliesové a papírové fototapety
fototapety
Autor: Wolfgang Wildner
Źródło: http://www.flickr.com
Velké oblíbě se mezi Čechy těší rovněž fototapety zkontrolovat fototapety čili velkoformátové fotky natištěné na typické tapetě. K tomuto účelu se nejčastěji používá papírové, nebo vliesové tapety. Papírové tapety není potřeba představovat, málokdo ale ví, co jsou ty vliesové a čím se liší od tradičních tapet. Vliesové tapety jsou vytvářeny z buničitých a vinylových vláken, díky čemuž jsou odolnější, průžnější a pevnější než obyčejný papír. Jejich velkým kladem je rovněž to, že můžeme je lepit za sucha. Fototapeta natištěná na vliesovým “základě” je trvalá, omyvatelná a odolná proti otěru. Kromě toho díky fototapetě náš byt získá skvělý design. Na výběr máme doslova tisíce různých vzorů. Chceš proměnit stěnu v tropický deštný prales? Není problém! Přeješ si každý den snídat s výhledem na Eiffelovou věž? Nemusíš nikam jezdit! Stačí si objednat fototapetu.
Plakát s vlastní fotkou? Proč ne?
matrac
Autor: Marco Verch
Źródło: http://www.flickr.com
Fototapeta není jediná možnost použití podařené fotky jako bytové dekoraci.

Dnes bez žádného problému najdeme firmu, která se zabývá tiskem plakátů ze snímků zákazníka. Díky této službě se naše fotka z dovolené může stát unikátní ozdobou obýváku či ložnice. Plakáty na zeď jsou také užasným nápadem na narozeninový dárek pro blízkou osobu.

No comments.